Zašlete nejvíc čárových kódů a vychutnejte si šálek lahodné kávy!

Od 1. 9. 2022 do 31. 12. 2022 soutěžíme o:

Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus!

Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus!
Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto je skvělou volbou pro všechny milovníky kávy. Jeho ovládání je snadné a nabídka kávových specialit Dolce Gusto až překvapivě bohatá.

Vychutnejte si kávové speciality v kavárenské kvalitě. S kávovarem NESCAFÉ Dolce Gusto to bude hračka. Vložíte kapsli, nastavíte velikost nápoje a pak už se jen těšíte na jeden z více než 20 druhů nápojů. Kromě vašich chuťových buněk dopřejete potěšení také svým očím – kávovar se pyšní moderním designem a elegantními křivkami.

Seznamte se s NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus
Představujeme vám NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus, kompaktní automatický kávovar na kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto, se kterým si můžete vychutnat kávu a další nápoje z lákavé nabídky. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru 15 barů si připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou pěnou. S režimem Espresso boost si své espresso vychutnáte intenzivnější s ještě bohatší pěnou. S příkonem 1500 W se kávovar nahřeje během několika okamžiků a na své espresso se tak můžete těšit již za 30 sekund.

Neuvěřitelně snadná příprava kávy
Ovládání kávovaru je neuvěřitelně snadné. Stačí jen vložit kapsli, nastavit velikost nápoje na dotykovém panelu a stisknout tlačítko. Kávovar sám zastaví průtok vody dle předem nastavené velikosti. Teplotu šálku si můžete upravit od teplého až po extra horká nebo naopak zvolit ledovou přípravu. I přes kompaktní rozměry disponuje kávovar zásobníkem vody o objemu 0,8 litru, proto si najednou můžete připravit až 4 velké šálky kávy. Pokud jste milovníci velké kávy, připravit si můžete i extra velký šálek o objemu 300 ml.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

Šťastným výhercem Sodastream Spirit Black Pepsi MegaPack se stal pan Počil. Srdečně gratulujeme!

Šťastný výherce Sodastream