Zašlete nejvíc čárových kódů a mějte krásné a zdravé zuby!

Od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021 soutěžíme o:

ETA Pečenku!
ETA Pečenku!

Perfektní pomocník pro každou hospodyni, který bez problému zvládne všechno, co běžná elektrická trouba. Smažení, pečení, vaření, dušení, nic z toho pro něj není problém. Jeho kompaktní rozměry se skvěle hodí do malého bytu i na chalupu, nebo třeba na dovolenou. Velmi úsporný provoz vás jistě překvapí. Celý přístroj je navíc vyroben z praktického, teflonového povrchu, který zabraňuje připalování pokrmů a velmi snadno se udržuje. Skleněné okénko na horní části přístroje nabízí dokonalou kontrolu nad připravovanými pokrmy. Cítíte to také? To je vůně čerstvých buchet a šťavnatých steaků, které si vaše rodina zamiluje.

Šetřete místem ve vaší kuchyni
Ať už bydlíte v malém bytě, nebo potřebujete připravit pokrmy na chalupě, tento pomocník vám bude vždy po ruce. Plnohodnotně totiž nahradí elektrickou troubu. Bez problému zvládne vaření, pečení, dušení i zapékání. Navíc si pokrmy uchovávají svoji chuť i šťavnatost.

Snadná údržba
Praktický teflonový povrch je využit nejen v nádobě, ale i v topném článku. Tento materiál se velmi snadno udržuje. Zabraňuje připékání pokrmů a případné nečistoty jdou odstranit bez pracného drhnutí. Pracovní nádoba je navíc plně vyjímatelná.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

Šťastným výhercem elektrických zubních kartáčků Philips Sonicare se stal pan Svoboda. Srdečně gratulujeme!

Šťastný výherce elektrických zubních kartáčků Philips Sonicare