Zašlete nejvíc čárových kódů a objevte vaření bez starostí!

Od 1.4. 2023 do 30. 6. 2022 soutěžíme o:

Multifunkční tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY851130!

Multifunkční tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY851130!
Multifunkční hrnec Tefal CY851130 Cook4Me+ je něco jako Superman mezi námi běžnými smrtelníky. Tento nenahraditelný pomocník se v kuchyni ujme hned několika rolí – poslouží jako rýžovar či parní hrnec. Vaše oblíbená jídla s ním uvaříte až několikanásobně rychleji a snadněji. Že v kuchyni patříte mezi (věčné) začátečníky? I v takovém případě si inteligentní hrnec Cook4Me+ zamilujete. Společně s integrovanými recepty vás totiž vařením provede krok za krokem. Příprava chutných pokrmů tak bude hračka!

Bleskurychle a snadno připravená jídla
Pospícháte? S hrncem Tefal CY851130 Cook4Me+ více než 120 receptů uvaříte pod 15 minut. Stačí vložit ingredience, zavřít víko a Cook4Me+ už za vás udělá veškerou práci. Není třeba nic sledovat, jen počkat na zvukovou signalizaci. S tlakovým vařením budete mít hotovo až o 80 % rychleji. Pokud by vás hrnec svou rychlostí překvapil a vy ještě neměli hlad, nic se neděje. Hrnec jídlo udrží teplé po dlouhou dobu. Manipulaci pak usnadňuje odnímatelná nádoba s tepelně izolovanými držadly. Uvařený oběd si v ní tak rovnou můžete přinést na stůl.

Široké možnosti nastavení
Vybírat můžete ze 4 režimů vaření. Možnost Ingredience využijete, když vaříte konkrétní surovinu. Danou surovinu jednoduše vyberete ze seznamu na digitální obrazovce, nastavíte její hmotnost a pak už to necháte na hrnci. Pod režimem Recepty se skrývá 150 různých receptů na sladká i slaná jídla. Oblíbená jídla si uložte pod režim Oblíbené, budete je tak mít hned po ruce. Díky možnosti Vlastní nastavení si pak uvaříte pokrm přesně podle svého gusta. Dále je elektrický hrnec vybaven 6 možnostmi nastavení – vaření v páře, tlakové vaření, klasické vaření se 3 úrovněmi teploty a udržování teploty.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.