Zašlete nejvíc čárových kódů a užívejte výhod skvělého mobilního telefonu!

Od 1.1. 2024 do 31. 3. 2024 soutěžíme o:

Mobilní telefon:
Xiaomi Redmi Note 12S 8GB/256GB


Displej, který vás přenese do jiného světa
Displej telefonu Xiaomi Redmi Note 12S vás díky svému špičkovému obrazu naprosto vtáhne do všeho, co právě sledujete. Jeho kouzlo spočívá v moderních technologiích, které mu dodávají neuvěřitelné barvy a zajišťují, že nabídne optimální obraz z jakéhokoliv úhlu. Další předností je velikost displeje 6.43″ a neobvyklé rozlišení 2400 x 1080, díky kterému budete mít krásně jemný obraz. Displej společně s elegantním tělem vytvářejí kombinaci, z níž nebudete moci spustit svůj zrak.

Brilantní výkon 8 jader
O vysoký výkon telefonu XIAOMI se stará 8jádrový procesor na frekvenci 2.05 GHz, podpořený 8 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.43″ displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém

Úložný prostor pro vaše data
Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu Xiaomi Redmi Note 12S o přepychově vysoké kapacitě 256 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.
Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu XIAOMI snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.

Telefon, o kterém v kapse ani nevíte
Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu Xiaomi Redmi Note 12S činí 176 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

Šťastným výhercem kávovaru Nespresso se stal Ondřej Štípek. Gratulujeme!

Šťastný výherce kávovaru Nespresso - Ondřej Štípek.