Zašlete nejvíc čárových kódů a telefonujte stylově!

LG G6 Platinum je špičkový mobilní telefon s velkým a skvěle čitelným 5.7" displejem, výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core, a velkou interní paměť 32 GB. Disponuje duálním fotoaparátem 13Mpx + 5Mpx, a mnoha dalšími funkcemi (GPS, NFC, 3G/LTE, USB Type-C, OTG, čtečka otisku prstů), které Vám usnadní každodenní život. Navíc je voděodolný dle IP68, a má vysokokapacitní baterii 3300 mAh, takže vydrží déle v provozu.

Každé tři měsíce odměňujeme nejaktivnější zákazníky věcnými elektronickými cenami. Proč se nestát dalším výhercem v pořadí?

Šťastným výhercem fotoaparátu Panasonic LUMIX DMC-GF7 hnědý + objektiv 12-32mm se stala paní Vlasta Orságová z Valašských Klobouk. Srdečně gratulujeme!

výherce

Celkem se v posledním čtvrtletí 2018 soutěže zúčastnilo 409 soutěžících.

Od 1. 1. 2019 do 31. 3. 2019 soutěžíme o:

Mobilní telefon LG G6 Platinum

Mobilní telefon LG G6 Platinum

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program