Soutěž - Da Vinci Academia

Zašlete nejvíc čárových kódů a sledujte filmy kdykoliv a kdekoliv!

Od 1. 10. 2019 do 31. 12. 2019 soutěžíme o:

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10,1 LTE!

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10,1 LTE!

Filmy, práce a zábava na každém kroku!
Kompaktní společník, s nímž ovládnete práci i zábavu. Takový je tablet Galaxy Tab A od značky Samsung, který se stane vaším nepostradatelným digitálním doprovodem na každém kroku. V jeho elegantním minimalistickém designu se skrývá výkonný osmijádrový procesor a 8Mpix fotoaparát. Velký displej s 10.1palcovou úhlopříčkou a příjemným jasem vám zobrazí veškerý obsah v té nejlepší kvalitě. Díky pokročilým funkcím můžete tablet snadno propojit se svým mobilním telefonem i s televizí. Zařízení obsahuje speciální režim pro děti a je možné k němu dokoupit praktické magnetické pouzdro, které poslouží jako stojánek.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJÍM?

Do soutěže budou zařazeni všichni zákazníci, kteří v daném čtvrtletí zašlou 4 čárové kódy a více, vždy z výrobků Da Vinci Academia. Jednotlivé zásilky od každého účastníka soutěže shromažďujeme a na konci daného soutěžního období sečteme a vyhodnotíme. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou do této soutěže zařazeny automaticky.

KDO VYHRÁVÁ?

I v případě, že nemůžete využít pomoci rodiny či přátel ve sbírání čárových kódů, nezoufejte! Šanci na výhru má opravdu každý. Čím déle budete kódy sbírat, tím máte větší šanci na výhru! Vyhrává odesílatel s největším počtem zaslaných kódů v daném období.

Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěže, jejichž úplné znění je k dispozici zde.

INTERAKTIVNÍ RÁDCE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Věrnostní program